Sposób na reklamę: Ubojnia drobiu

Znalazłem w sieci super stronę, zdobyła ona bardzo szybko popularność tak wielką, że zablokowano hosting z powodu przeciążenia serwerów, jej adres: http://www.ubojniagorzna.pl/

może już działa.

Be Sociable, Share!

2 Odpowiedzi do “Sposób na reklamę: Ubojnia drobiu”

 • Hehehe

  przedsiębiorcy potrafią być tak kreatywni… :)

  Jednak to nie jest sposób na reklamę. Co najwyżej na JAKIŚ rozgłos.

  Jak widzę tą stronę to przypomina mi się historia, którą opowiadał Joe Vitale na swoim szkoleniu z copywritingu.

  Napisał kiedyś tekst dla Pete O’briana w którym sprzedawali kurs grania na gitarze.

  Po skończeniu przygotowywania kampanii Joe Vitale wysłał do swojej bazy zaproszenie do obejrzenia nowej strony tego kursu.

  W wiadomości głównie skoncentrował się na tym, aby jego czytelnicy weszli na stronę i zobaczyli jak wyjątkowo piękna szata graficzna tam jest…

  No i faktycznie klikalność w linki i wejścia na stronę opisującą kurs były oszałamiające. Vitale rzadko miał tak dużą klikalność w swoich wiadomościach.

  Jednak sprzedaż z tych wejść była żenująco niska.

  Dopiero po jakimś czasie Vitale zrozumiał o co chodziło.

  Na stronę wchodzili ludzie zainteresowani sprawdzeniem jaka jest tam grafika, a nie samym produktem…

  W przypadku tej Ubojni jest prawdopodobnie tak samo.

  Ludzie polecają sobie ich stronę bardziej dla śmiechu i polewki niż z zainteresowania ich ofertą.

 • Andrzej:

  No, ale wysokie miejsce w wynikach google niskim kosztem pozostanie… nawet jak szata graficzna się już zmieniła :P

Zostaw komentarz

Warunki komentowania: 1. Wysyłając komentarz do artykułu zgadzasz się na pokazanie twoich słów, imienia a także adresu strony domowej na niniejszej stronie internetowej. 2. Komentarze, mogą pojawiać się z kilkugodzinnym opóźnieniem, wpisy anonimowych użytkowników mogą podlegać moderacji. 3. Absolutnie zakazane jest spamowanie, spimowanie i inne formy zaśmiecania internetu, a także nawoływanie do nienawiści i słownictwo rodem z "łaciny kuchennej":)

Prasa On-line
 • Polecana książka
  książka Sztuka pisania perswazyjnych tekstów (Wersja elektroniczna (PDF))
  Piotr R. Michalak i Jakub Woźniak
 • Ciasteczkowo…

  Jest już polska wtyczka do WordPress’a ZOBACZ!

  Ciasteczkowe Szaleństwo

  Strony internetowe
  Metano.pl Strony internetowe z każdej strony
  • MindTune
   MindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.
  • Myśl jak człowiek biznesu
   Przedsiębiorczość to stan umysłu. To dialog menadżera z jego własnym doświadczeniem, spotkaniem jego osobistego stylu zarządzania z metodami coachingowymi w praktyce. Czy to możliwe, że od sposobu myślenia zależy nasze działanie, a potem wynik i sukces?
  • Witaminy, minerały i suplementy
   Jak stosując odpowiednie preparaty i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia?
  • Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale
   To nie jest książka. To Twój prywatny coach. Zbuduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale!
  • Mapologia
   Dowiedz się jak dzięki technikom mapy myśli wykorzystać cały potencjał swojego umysłu i przyspieszyć swój sukces.
  • MindTuneMindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.
   eBooks
  • Myśl jak człowiek biznesuPrzedsiębiorczość to stan umysłu. To dialog menadżera z jego własnym doświadczeniem, spotkaniem jego osobistego stylu zarządzania z metodami coachingowymi w praktyce. Czy to możliwe, że od sposobu myślenia zależy nasze działanie, a potem wynik i sukces?
   eBooks
  • Witaminy, minerały i suplementyJak stosując odpowiednie preparaty i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia?
   eBooks
  • Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwaleTo nie jest książka. To Twój prywatny coach. Zbuduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale!
   eBooks
  • MapologiaDowiedz się jak dzięki technikom mapy myśli wykorzystać cały potencjał swojego umysłu i przyspieszyć swój sukces.
   eBooks
  • Bogać się, kiedy śpiszJak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.
   eBooks
  • Ludzka maszynaPoznaj ponadczasową wiedzę, która otworzy oczy na to kim tak naprawdę jesteś i zdobądź inspirację do zmiany swojego życia.
   eBooks
  • Ty tu rządzisz!Ta publikacja podpowie Ci, jak przekonać klienta do zakupu, a męża do pozmywania naczyń...
   eBooks
  • ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografiiJak sprawić, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią?
   eBooks
  • Zmień swoje życie w 30 dniGwiazda programu Starting Over NBC dzieli się z czytelnikami swoimi sposobami na całkowitą reorganizację własnego życia w zaledwie 30 dni. To poradnik inspirujący, ciekawy, dla niektórych może szokujący, ale przez to niezmiernie motywujący. Do zmiany, poszukiwania szczęścia i świadomego życia.
   eBooks
  Welcome to my blog!
  close

  © 2006-2016 Staszek Cieślicki blog Wszelkie prawa zastrzeżone