Mailing – jak zwiększyć pozycję w google’u?

Dzisiaj szukając tanich fotograficznych wizytówek znalazłem taką oto ofertę:

4200 UNIKALNYCH WIZYT NA TWOJEJ STRONIE WWW
34, 43 / 42,00 PLN*
*cena netto / brutto
O produkcie
Legalny mailing do ponad 50 000 osób. Gwarantowane 4200 unikalnych odwiedzin reklamowanej strony www.

Opis produktu

Legalny mailing po ponad 50 000 osób, które zgodziły się na otrzymywanie przesyłek reklamowych.

Jedna osoba moze odwiedzić reklamowaną stronę kilkakrotnie, a do statystyk wliczana jest pierwsza wizyta danego użytkownika.

Gwarantowana ilość unikalnych wejść około 4200.

Każdy odwiedzający stronę musi przebywać na wyświetlanej stronie do momentu pełnego wczytania sie strony.

Dzięki tej opcji odwiedzający nie czuje sie przymuszony do spędzania dłużeszgo czasu na stronie – co zwiększa prawdopodobieństwo, że zainteresuje się Państwa reklamą.

Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że odwiedzający zainteresuje sie Państwa stroną – tego nie zagwarantuje NIKT.

Mailing to świetny sposób na generowanie ruchu na stronie internetowej – dzięki temu stona jest rozpoznawana przez roboty wyszukiwarek, a co za tym idzie strona jest łatwiej odnajdywana i zajmuje wyższe pozycje w wyszukiwarkach np. Google.com

Najbardziej zaintrygował mnie wpis:

Mailing to świetny sposób na generowanie ruchu na stronie internetowej – dzięki temu stona jest rozpoznawana przez roboty wyszukiwarek, a co za tym idzie strona jest łatwiej odnajdywana i zajmuje wyższe pozycje w wyszukiwarkach np. Google.com

Świadczący o zupełnym braku zrozumienia tematu, no bo w jaki sposób, technicznie, jest zrealizowane przełożenie ruchu na stronie na wyższą pozycję w google’u? Co google śledzi cały internet, czy jak?

Strona może mieć wysoką oglądalność i niską pozycję w google’u – jeśli będzie miała same wejścia bezpośrenie (np. z mailingów, z „ustnych poleceń”, ze stron które nie są zindeksowane w google – tak, tak istnieją takie;) ) to nic to pozycji w google nie da.

Pozycja w google zależy m.in. od tego ile linków z innych, wartościowych stron, prowadzi do naszej strony, lecz absolutnie nie zależy od ilości linków przesyłanych w mailach…

Jedyny sposób poprawy swojej pozycji w google poprzez linki to publikacja linków na wartościowych stronach, na wartościowych forach, blogach, etc.

Tylko wartościowe strony odsyłające dają „kopa w górę” – systemy wymiany linków, słabe strony, linki wymieniane na zasadzie sapmu dają „kopa w dół”.

W google jak w życiu, zwykle dużo szybciej się spada (w wynikach, „dzięki” linkom na kiepskich merytorycznie stronach), niż pnie się do góry…

Jak mawiają święci:

Szeroka, piękna, prosta, łatwa droga (autostrada) prowadzi do piekła.
Do nieba prowadzi kręta i wąska ścieżka…

Google też o tym wie.

Be Sociable, Share!

Zostaw komentarz

Warunki komentowania: 1. Wysyłając komentarz do artykułu zgadzasz się na pokazanie twoich słów, imienia a także adresu strony domowej na niniejszej stronie internetowej. 2. Komentarze, mogą pojawiać się z kilkugodzinnym opóźnieniem, wpisy anonimowych użytkowników mogą podlegać moderacji. 3. Absolutnie zakazane jest spamowanie, spimowanie i inne formy zaśmiecania internetu, a także nawoływanie do nienawiści i słownictwo rodem z "łaciny kuchennej":)

Prasa On-line
 • Polecana książka
  książka Sukces a praca (Wersja drukowana)
  Witold Wójtowicz
 • Ciasteczkowo…

  Jest już polska wtyczka do WordPress’a ZOBACZ!

  Ciasteczkowe Szaleństwo

  Strony internetowe
  Metano.pl Strony internetowe z każdej strony
  • Myśl jak człowiek biznesu
   Przedsiębiorczość to stan umysłu. To dialog menadżera z jego własnym doświadczeniem, spotkaniem jego osobistego stylu zarządzania z metodami coachingowymi w praktyce. Czy to możliwe, że od sposobu myślenia zależy nasze działanie, a potem wynik i sukces?
  • MindTune
   MindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.
  • Mapologia
   Dowiedz się jak dzięki technikom mapy myśli wykorzystać cały potencjał swojego umysłu i przyspieszyć swój sukces.
  • Witaminy, minerały i suplementy
   Jak stosując odpowiednie preparaty i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia?
  • Bogać się, kiedy śpisz
   Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.
  • Myśl jak człowiek biznesuPrzedsiębiorczość to stan umysłu. To dialog menadżera z jego własnym doświadczeniem, spotkaniem jego osobistego stylu zarządzania z metodami coachingowymi w praktyce. Czy to możliwe, że od sposobu myślenia zależy nasze działanie, a potem wynik i sukces?
   eBooks
  • MindTuneMindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.
   eBooks
  • MapologiaDowiedz się jak dzięki technikom mapy myśli wykorzystać cały potencjał swojego umysłu i przyspieszyć swój sukces.
   eBooks
  • Witaminy, minerały i suplementyJak stosując odpowiednie preparaty i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia?
   eBooks
  • Bogać się, kiedy śpiszJak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.
   eBooks
  • Ty tu rządzisz!Ta publikacja podpowie Ci, jak przekonać klienta do zakupu, a męża do pozmywania naczyń...
   eBooks
  • Ludzka maszynaPoznaj ponadczasową wiedzę, która otworzy oczy na to kim tak naprawdę jesteś i zdobądź inspirację do zmiany swojego życia.
   eBooks
  • Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwaleTo nie jest książka. To Twój prywatny coach. Zbuduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale!
   eBooks
  • Zmień swoje życie w 30 dniGwiazda programu Starting Over NBC dzieli się z czytelnikami swoimi sposobami na całkowitą reorganizację własnego życia w zaledwie 30 dni. To poradnik inspirujący, ciekawy, dla niektórych może szokujący, ale przez to niezmiernie motywujący. Do zmiany, poszukiwania szczęścia i świadomego życia.
   eBooks
  • Ale urwał!Gotowa INSTRUKCJA, która od A do Z wytłumaczy Ci, jak najszybciej oraz najskuteczniej się uczyć.
   eBooks
  Welcome to my blog!
  close

  © 2006-2016 Staszek Cieślicki blog Wszelkie prawa zastrzeżone