Banki, przelewy, pieniądze – czyli dlaczego ludzie spóżniają się z płatnościami…

Czy zdarzyło ci się nie opłacić rachunku na czas, gdy Ty wysłałeś pieniądze w terminie, a mimo to nie „zostały one zaksięgowane na rachunku odbiorcy” przed upływająca datą, albo czy zdarzyło Ci się czekać na pieniądze, pomimo tego że twój płatnik mówił, a nawet pokazywał dowody, że przelał do Ciebie pieniądze?  – winne są temu przelewy międzybankowe, które odbywają się w dni robocze i tylko o określonych godzinach, i które mogą w skrajnych przypadkach trwać nawet 3 dni…

Dziś znalazłem sposób na Bardzo Szybkie przelewy bankowe:

pieniądze w kilka minut lądują u odbiorcy, nawet gdy ten ma konto w innym banku co i ty.
Jak to jest zrobione? Opiera się to na przelewach wewnątrz bankowych – które są realizowane migusiem.
Jak to działa:
 1. definiujesz swój przelew, podajesz nr konta odbiorcy, jego dane
 2. wykonujesz przelew
 3. wpłacasz pieniądze na konto podane przez bluecash (bluecash ma własne konto bankowe w prawie każdym banku)
 4. pieniądze w kilka chwil trafiają do nich, u nich są księgowane
 5. bluecash z konta które ma w banku Twojego odbiorcy, przelewa w kilka chwil kwotę przelewu na rachunek odbiorcy.

ot, co i tak to działa, żadnych sesji eliksirów, oczekiwania na pieniądze, nawet w niedziele i święta!!! (pod warunkiem że oba banki, Twój i odbiorcy, „pracują” także w niedziele i święta, ale to to musisz sparawdzić sam w „obsługiwane banki

Pomysł tak prosty, że aż genialny….
Be Sociable, Share!

Zostaw komentarz

Warunki komentowania: 1. Wysyłając komentarz do artykułu zgadzasz się na pokazanie twoich słów, imienia a także adresu strony domowej na niniejszej stronie internetowej. 2. Komentarze, mogą pojawiać się z kilkugodzinnym opóźnieniem, wpisy anonimowych użytkowników mogą podlegać moderacji. 3. Absolutnie zakazane jest spamowanie, spimowanie i inne formy zaśmiecania internetu, a także nawoływanie do nienawiści i słownictwo rodem z "łaciny kuchennej":)

Prasa On-line
 • Polecana książka
  książka Zrobię to dzisiaj! (Wersja audio (MP3))
  Bartłomiej Popiel
 • Ciasteczkowo…

  Jest już polska wtyczka do WordPress’a ZOBACZ!

  Ciasteczkowe Szaleństwo

  Strony internetowe
  Metano.pl Strony internetowe z każdej strony
  • Myśl jak człowiek biznesu
   Przedsiębiorczość to stan umysłu. To dialog menadżera z jego własnym doświadczeniem, spotkaniem jego osobistego stylu zarządzania z metodami coachingowymi w praktyce. Czy to możliwe, że od sposobu myślenia zależy nasze działanie, a potem wynik i sukces?
  • MindTune
   MindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.
  • Mapologia
   Dowiedz się jak dzięki technikom mapy myśli wykorzystać cały potencjał swojego umysłu i przyspieszyć swój sukces.
  • Witaminy, minerały i suplementy
   Jak stosując odpowiednie preparaty i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia?
  • Bogać się, kiedy śpisz
   Jak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.
  • Myśl jak człowiek biznesuPrzedsiębiorczość to stan umysłu. To dialog menadżera z jego własnym doświadczeniem, spotkaniem jego osobistego stylu zarządzania z metodami coachingowymi w praktyce. Czy to możliwe, że od sposobu myślenia zależy nasze działanie, a potem wynik i sukces?
   eBooks
  • MindTuneMindTune czyli system 6 kroków jak przyswajać wiedzę z internetu to jest procedura, proces lub inaczej mówiąc konkretna sekwencja czynności którą możesz powtarzać za każdym razem kiedy chcesz się nauczyć czegoś nowego z internetu i chcesz aby nie był to przypadkowy, chaotyczny proces tylko skuteczne działanie bez marnowania czasu.
   eBooks
  • MapologiaDowiedz się jak dzięki technikom mapy myśli wykorzystać cały potencjał swojego umysłu i przyspieszyć swój sukces.
   eBooks
  • Witaminy, minerały i suplementyJak stosując odpowiednie preparaty i witaminy poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia?
   eBooks
  • Bogać się, kiedy śpiszJak wykorzystać siłę Twojego umysłu do łatwego i przyjemnego osiągania wszystkiego, czego zapragniesz.
   eBooks
  • Ty tu rządzisz!Ta publikacja podpowie Ci, jak przekonać klienta do zakupu, a męża do pozmywania naczyń...
   eBooks
  • Ludzka maszynaPoznaj ponadczasową wiedzę, która otworzy oczy na to kim tak naprawdę jesteś i zdobądź inspirację do zmiany swojego życia.
   eBooks
  • Buduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwaleTo nie jest książka. To Twój prywatny coach. Zbuduj swoje życie odpowiedzialnie i zuchwale!
   eBooks
  • Zmień swoje życie w 30 dniGwiazda programu Starting Over NBC dzieli się z czytelnikami swoimi sposobami na całkowitą reorganizację własnego życia w zaledwie 30 dni. To poradnik inspirujący, ciekawy, dla niektórych może szokujący, ale przez to niezmiernie motywujący. Do zmiany, poszukiwania szczęścia i świadomego życia.
   eBooks
  • Ale urwał!Gotowa INSTRUKCJA, która od A do Z wytłumaczy Ci, jak najszybciej oraz najskuteczniej się uczyć.
   eBooks
  Welcome to my blog!
  close

  © 2006-2016 Staszek Cieślicki blog Wszelkie prawa zastrzeżone