Categories
Inne

Zarób pieniądze prosto

…jak z wszystkim co w życiu wartościowe, musisz włożyć odrobinę pracy. Załóż sobie bloga, albo stronę o interesującym cię temacie, bądź rzetelny i skrupulatny, nie poddawaj się, podziel się swoją wiedzą – niech inni też ją zobaczą, też jej doświadczą…

Załóż sobie konto bankowe, najlepiej internetowe z łatwym dostępem, tak żeby zarobione pieniądze mogły spokojnie sobie spływać, tak żebyś mógł co dzień, ba nawet co godzinę sprawdzać jego stan.

Załóż najtańsze (darmowe) – przecież być może będziesz musiał chwilę poczekać zanim nie spływna pierwsze pieniądze, po co płacić za coś co można mieć za darmo?

Osobiście polecam mBank, od 5 lat mam w nim konto i jeszcze nigdy się nie zawiodłem;)

…a kiedy widzę ile tak naprawdę kosztuje konto w innym banku, które dobrze „zarabia”, to aż „nóż mi się w kieszeni otwiera. Chcesz mieć pieniądze? Naucz się liczyć, np. pewien bank oferował średni procent, bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów i wiele innych „darmowych” atrakcji, ale kiedy policzyłem ile musiałbym mieć pieniędzy na koncie by wyjść na „zero”, na to by procent od tych pieniędzy pokrył opłaty za prowadzenie konta to wyszło mi, że aż 15000 (tak!, 15 tysięcy). Aż tyle pieniędzy pracowało by tylko na opłacenie konta…

Ja mam tak, że gdy lokuję pieniądze na koncie to chcę by coś one zarobiły, dlatego korzystam z Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych dostępnego za darmo w mBanku.

Ostatnio pojawia się dużo reklam funduszy inwestycyjnych, że można na nich zarobić ponad 100%!, trzeba pamiętać, że zwykle wciągu na 3 czy 5 lat, a po drugie na opłaty za nabycie i zbycie jednostek uczestnictwa – bo może one „pożrą” cały zysk?

Kupując w Supermarkecie FI nie płacisz nic, jedyny warunek: musisz mięć konto w mBanku.

…ciąg dalszy nastąpi;)…

Leave a Reply

Your email address will not be published.