Groclin Grodzisk Wielkopolski, ucieka z Grodziska i przeprowadza się do… Wrocławia, będzie występować w meczach jako Śląsk Wrocław! 🙂
Myślę że jest to dość dobra metoda na rewitalizację WKS – który od kilku lat ledwo dychał…
Wrocław sie rozwij, ma duże aspiracje na najlepsze miasto w Polsce, i to „poważną” drużynę piłki nożnej powinien mieć, a jak nie można zbudować, to może trzeba „kupić”?
Wielu ludzi już poznało się na tej prawdzie, że czasem lepiej, korzystniej jest kupić, niż budować od podstaw. W końcu są ludzie na tej ziemi, którzy na budowaniu zjedli swoje zęby i są wielkimi fachowcami.
Wrocław będzie metropolią nie mniej ważną od Warszawy! Stolicy przebić się nie da bo to stolica, ale potem…
Na własną markę, na własny wizerunek w świecie trzeba ciężko zapracować, ciężko i długo, bez ustanku, bez przerwy także w tych maleńkich rzeczach….