Categories
Opinie

Magnolia Park – otwarcie

Najświeższe: otwarcie 25.10 godz. 9.00 dla Tesco, a cała Magnolia pewnie ciut wcześniej:) może od 7?

Dziś miało się odbyć uroczyste otwarcie „Parku Magnolii”, ale… jak to już stało się niechlubną polską tradycją, nie odbyło się, bo – budynek nie został odebrany technicznie, miał braki i wady, które uniemożliwiły udostępnienie go klientom.

Pytałem ochroniarzy kiedy będzie otwarty?

  • „…jeśli w sobotę dostanie odbiór, to otworzy się w poniedziałek, jeśli dostanie w poniedziałek, to otworzy się w środę…”
  • „…do 28.10 na pewno się otworzy…”
  • „…to może potrwać nawet miesiąc…”
  • „…otworzy się na 2 listopada…”
  • „…a kto go tam wie…”

Zdezorientowani, przyszli klienci tłumnie udawali się do wejścia skąd niezbyt miła i uprzejma ekipa ochroniarzy odprawiała ich z kwitkiem, tym bardziej zawiedzionym, oferowano na pocieszenie babeczkę – bardzo smaczną, swoją drogą.

Zlokalizowany w Parku Saturn, miał ponownego pecha, bo na rozplakatowanych billboardach obiecywał: „Kutwa Reaktywacja, 18.10.2007 godz. 7.00″

Pierwszego pecha miał z otwarciem Pasażu Grunwaldzkiego

Bardziej powściągliwie zachowało się trzecie Tesco we Wrocławiu: „otwarcie: jesień 2007″…

Osobiście uważam, że lepiej się stało iż nie otwarto niż jeśli miano by zamknąć się po 4 godzinach:)

A ty jak uważasz:

Która galeria/pasaż/centrum handlowe jest najlepsze?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

2 replies on “Magnolia Park – otwarcie”

ale czemu niby to jest polska tradycja? jak zwykle obraża sie samego siebie?ten sklep na pewno nie należy do polskiego właściciela, który jest odpowiedzialny za usterki.Lepiej nie otwierać niż ma sie znowu dach zawalić na głowy klientów. pretensje możemy mieć do fuszerki którą odstawili wykonawcy.

nie uważam, że to obrażanie samego siebie, ot, co inwestor nie dopilnował wykonawców, bądź wykonawcy „zrobili na szaro” inwestora w kwestii terminu ukończenia prac, albo urzędnicy się nadmiernie czepiają.
Uważam, że każda z opcji jest prawdopodobna.
A że to „polska tradycja”, no cóż wystarczy popatrzeć na remonty dróg – prawie żaden nie zakończył się w planowanym czasie, jak i wiele innych inwestycji budowlanych…

Leave a Reply

Your email address will not be published.