Categories
Opinie

Mailing – jak zwiększyć pozycję w google’u?

Dzisiaj szukając tanich fotograficznych wizytówek znalazłem taką oto ofertę:

4200 UNIKALNYCH WIZYT NA TWOJEJ STRONIE WWW

34, 43 / 42,00 PLN*
*cena netto / brutto
O produkcie
Legalny mailing do ponad 50 000 osób. Gwarantowane 4200 unikalnych odwiedzin reklamowanej strony www.

Opis produktu

Legalny mailing po ponad 50 000 osób, które zgodziły się na otrzymywanie przesyłek reklamowych.

Jedna osoba moze odwiedzić reklamowaną stronę kilkakrotnie, a do statystyk wliczana jest pierwsza wizyta danego użytkownika.

Gwarantowana ilość unikalnych wejść około 4200.

Każdy odwiedzający stronę musi przebywać na wyświetlanej stronie do momentu pełnego wczytania sie strony.

Dzięki tej opcji odwiedzający nie czuje sie przymuszony do spędzania dłużeszgo czasu na stronie – co zwiększa prawdopodobieństwo, że zainteresuje się Państwa reklamą.

Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że odwiedzający zainteresuje sie Państwa stroną – tego nie zagwarantuje NIKT.

Mailing to świetny sposób na generowanie ruchu na stronie internetowej – dzięki temu stona jest rozpoznawana przez roboty wyszukiwarek, a co za tym idzie strona jest łatwiej odnajdywana i zajmuje wyższe pozycje w wyszukiwarkach np. Google.com

Najbardziej zaintrygował mnie wpis:

Mailing to świetny sposób na generowanie ruchu na stronie internetowej – dzięki temu stona jest rozpoznawana przez roboty wyszukiwarek, a co za tym idzie strona jest łatwiej odnajdywana i zajmuje wyższe pozycje w wyszukiwarkach np. Google.com

Świadczący o zupełnym braku zrozumienia tematu, no bo w jaki sposób, technicznie, jest zrealizowane przełożenie ruchu na stronie na wyższą pozycję w google’u? Co google śledzi cały internet, czy jak?

Strona może mieć wysoką oglądalność i niską pozycję w google’u – jeśli będzie miała same wejścia bezpośrenie (np. z mailingów, z „ustnych poleceń”, ze stron które nie są zindeksowane w google – tak, tak istnieją takie;) ) to nic to pozycji w google nie da.

Pozycja w google zależy m.in. od tego ile linków z innych, wartościowych stron, prowadzi do naszej strony, lecz absolutnie nie zależy od ilości linków przesyłanych w mailach…

Jedyny sposób poprawy swojej pozycji w google poprzez linki to publikacja linków na wartościowych stronach, na wartościowych forach, blogach, etc.

Tylko wartościowe strony odsyłające dają „kopa w górę” – systemy wymiany linków, słabe strony, linki wymieniane na zasadzie sapmu dają „kopa w dół”.

W google jak w życiu, zwykle dużo szybciej się spada (w wynikach, „dzięki” linkom na kiepskich merytorycznie stronach), niż pnie się do góry…

Jak mawiają święci:

Szeroka, piękna, prosta, łatwa droga (autostrada) prowadzi do piekła.
Do nieba prowadzi kręta i wąska ścieżka…

Google też o tym wie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.