Categories
Opinie

Małżeństwo – nieustanna hipokryzja…

małżeństwo

Hipokrytą jest każdy, kto broni małżeństwa, a piętnuje inne formy życia w miłości i szacunku „męża/partnera” wobec „żony/partnerki” i na odwrót, a gdy tylko może szuka gołych panienek i pikantnych filmów w internecie.

Każdy facet który ma zonę i szuka podniet w pornografii jest hipokrytą, każda kobieta która ma męża i namiętnie rozczytuje się w „romansach za trzy złote” jest hipokrytką.

Bo małżeństwo powinno wynikać z miłości, z fascynacji drugą osobą, Jezus w swoim nauczaniu mówił, że nie wszyscy powinni się żenić, że niektórzy są wręcz do małżeństwa niezdolni.

Uważam, że z miłości i z fascynacji równie dobrze można żyć z drugą osobą bez slubu, a żenić się bo tak wypada, bo taka jest tradycja, bo tak robią wszyscy to głupota.

Jeśli masz zonę/męża i obiecywałeś jej/jemu wierność i uczciwość małżeńską, to szukanie podniet u innych (wirtualnych, czy cyfrowych) można nazwać zdradą.

Bo gdzie tu wierność?

Kiedy mąż obejrzy się na ulicy za inną, to jest to najzdrowszy objaw na świecie, tacy są faceci, ale kiedy facet w myślach zdradza żonę, to to już jest zdrada na całego.

Słowa z Biblii: „każdy kto pożądliwie spojrzy na kobietę, winien jest cudzołóstwa”…

Jakie powinno być małżeństwo?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.