Categories
Opinie

Nasza-klasa.pl życzenia śmierci…

Odkąd portal nasza-klasa.pl zaczął odnosić sukces, rozpoczął się nagły atak na twórców, że robią to chałupniczo, że serwer „skarpetkowy”, że ich biuro się mieści w prywatnym mieszkaniu, że dane wyciekły, że łatwo złamać naszą klasę itd.

Ale im dłużej to trwa, tym bardziej widzę, że to sukces kłuje ludzi w oczy, że to czysta zawiść, że oni mieli „pomysła”, że im się udało. Że to „typowo” polskie podejście, jak w kawale:

„Amerykanin, widzi swojego sąsiada, zazdrości mu wspaniałego samochodu i modli się do Boga: daj mi lepszy model; a Polak modli się: żeby ten samochód sąsiadowi ukradli, żeby się popsuł itd.”

Piszę te słowa, bo sam nie byłem bez winy, w tym owczym pędzie, zacząłem „biec” ze wszystkimi, zacząłem krytykować ekipę Naszej Klasy, zacząłem wytykać im co można zrobić lepiej, co powinni byli przewidzieć….

Teraz chcę ich przeprosić i im pogratulować pomysłu: oby tak dalej, pracujcie, nie przejmujcie się, szukajcie, rozwiązujcie i uczcie się od tych którzy osiągneli sukces, tak by „wasze dziecko” nie pożarło was samych, by wasz ogormny sukces nie był waszym „gwoździem do trumny”…

Leave a Reply

Your email address will not be published.