Categories
Opinie

Wstyd mi za mój kościół

W świątyniach katolickich odbywa się teraz szereg spotkań, wykładów Roberta Nowaka, głównego ideologa RM. Ostatnio obrażał Jana Karskiego, Jana Nowaka -Jeziorańskiego, ks. Bonieckiego. Ciekawe, dlaczego duchowni pozwalają na takie ekscesy w kościołach??? I czy zdają sobie sobie sprawę z tego, że to niszczy zaufanie i szacunek, i w efekcie oddala Lud Boży od kościoła, i może doprowadzić do pęknięcia, i koniec końców do rozłamu w polskim kościele??? Panowie Rydzyk, Nowak i jemu podobni kombinatorzy i manipulanci powinni być natychmiast doprowadzeni pod sąd i osądzeni za potwarze, które rozdają na prawo i lewo. Władza duchowna zaś jak najpilniej musi sobie z tym problemem poradzić, nie można już dalej zamiatać śmieci pod dywan!!!

Robert

One reply on “Wstyd mi za mój kościół”

Robercie,
nie unoś się tak….
w kościele zawsze się mówi prawdę -lepiej pójdż raz albo dwa na takie spotkanie z panem profesorem i posłuchaj go osobiście. Bo piszesz w takim tonie jak redaktor z ,,Gazety Wybiórczej,, i robisz lament nad tym,że w kościołach głosi się słowa bolesne ale prawdziwe…
niestety…
nie można być jednocześnie katolikiem praktykującym i jednocześnie potępiajacym m.in Radio Maryja,które pobłogosławił swego czasu sam Jan Paweł II.
bo TO DOPIERO JEST POTWARZ ROBERCIE I MANIPULACJA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.